RIEDEL, VERITAS SPIRITS GLASS

1.650 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ.

8 in stock

SKU: 9006206525348 Категории: ,

Чашата „ The Spirits“ е совршенa за усогласување на аромата и вкусот , умерен алкохол и строгост на непцето и нагласување на букетот. Тенкиот сад во форма на флејта им овозможува на неговите содржини многу мала површина на испарување. Овој пакет содржи две чаши. Безбедно машинско производсто и машинско миење.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, VERITAS SPIRITS GLASS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *