RIEDEL, VINUM MARTINI GLASS

1.420 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

9 in stock

SKU: 9006206514052 Категории: ,

Чашата за Мартини претставува основен дел за секој домашен бар. Страните на оваа чаша кои стрмно се издигнуваат даваат елеганција на вашето омилено суво Мартини. Овој пакет содржи две чаши. Машински се произведени и безбедни се за машинско миење.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, VINUM MARTINI GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *