RIEDEL VINUM TEMPRANILLO GLASS

1.850 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

4 in stock

SKU: 9006206514021 Категории: ,

Овој пакет содржи две чаши. Безбедно машинско производство и машинско миење садови.
Година на дизајнирање; 1999 година
Волумен; 420,0 ccm
Висина; 226,0 мм
Количина на кутија; 2,0
Вид на производство; машинско производство
Материјал; Кристал

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL VINUM TEMPRANILLO GLASS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *