RIEDEL, SWAN DECANTER

12.350 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

2 in stock

Ова пакување содржи еден декантер.
Продуктот е рачно изработен. Ве молиме само рачно миење.
RIEDEL препорачува: Користење на чистач за шишиња за отстранување на дамките.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, SWAN DECANTER”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *