RIEDEL TYROL DECANTER

11.150 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

SKU: 9006206311354 Категории: ,

Име: Tyrol

Број: 1405/13

Година: 2007

Висина: 192 mm, 7-1/2″

Волумен: 750 ccm, 26-1/2 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL TYROL DECANTER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *