RIEDEL AMADEO DECANTER

16.990 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

2 in stock

SKU: 9006206212736 Категории: ,

Име: Amadeo

Број: 1756/13

Година: 2006

Висина: 350 mm, 13-7/8″

Волумен: 1500 ccm, 52-7/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL AMADEO DECANTER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *