RIEDEL SINGLE CORNETTO DECANTER

3.320 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

SKU: 9006206815135 Категории: ,

AИме: Cornetto Single

Број: 1977/13

Година: 2003

Висина: 325 mm, 12-3/4″

Волумен: 1200 ccm, 42-3/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL SINGLE CORNETTO DECANTER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *