SANDARA, PREMIUM SANGRIA SPARKLING, 0.75L

390 ден

Категории: ,

Единствена Sangria на нашиот пазар направена по традиционален метод од најквалитетните вина. Уникатноста на Sangria е во совршената комбинација на слатки и кисели ароми кои креираат интензивен вкус на цитрусни и црвени овошја од овошните насади на Валенсија.

Алкохол: 8% VOL

Дополнителни Информации

% алкохол:

Земја:

Странски Винарии:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “SANDARA, PREMIUM SANGRIA SPARKLING, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *