TENUTA CASENUOVE, CHIANTI CLASSICO 2017, 0.75L

1.250 ден

Категории: ,

Дополнителни Информации

% алкохол:

Достапни волумени:

Земја:

Сорта:

, ,

Берба:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “TENUTA CASENUOVE, CHIANTI CLASSICO 2017, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *