VEUVE CLICQUOT, BRUT CHAMPAGNE, 0.75L

5.190 ден

Категории: ,

Дополнителни Информации

% алкохол:

Достапни волумени:

Земја:

Странски Винарии:
Регион:

Сорта:

,

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “VEUVE CLICQUOT, BRUT CHAMPAGNE, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *