VINUM XL WATER GLASS

760 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

Out of stock

Категорија:

Колекција: Vinum XL

Препорачуваме за: вода

Број: 6416/20

Година: 2009

Висина: 85 mm, 3-3/8″

Волумен: 371 ccm, 14-5/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “VINUM XL WATER GLASS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *