PULLEX, PULLTAP’S EVO CONSTELLATION

2.900 ден

ОТВОРАЧ ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

25 in stock

SKU: 109-154-00 Категории: ,

Отворачот Classic Crystal на Пултап, револуционерно го отвора виното. Овозможува влечењето на тапите да биде без напор во два чекори без да ги скршите или оштетите. Украсени со Кристали од Сваровски® за поелегантно завршување.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLEX, PULLTAP’S EVO CONSTELLATION”

Your email address will not be published. Required fields are marked *