PULLTEX, 4 BEER COOLER

1.250 ден

1 in stock

SKU: 109-645-00 Категории: ,

Направено со високо отпорна ткаенина однадвор и со слој „кул гел“ однатре. Чантата е затворена на дното и еластично се вклопува на врвот.
Различните дизајни овозможуваат да се идентификува вашиот пијалок на забава или состанок со неколку луѓе.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, 4 BEER COOLER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *