PULLTEX, BRUCART GRAPHITE

2.350 ден

ОТВОРАЧ ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

21 in stock

SKU: 109-185-00 Категории: ,

Отворањето со рачките на Brucart отворачот е најпаметниот и најоригиналeн изум за отворање вино. Овозможува да се извлече тапата
без напор. Има степени кои контролираат колку длабоко да навлезе спиралата.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, BRUCART GRAPHITE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *