PULLTEX, BRUCART TITAN

3.200 ден

ОТВОРАЧ ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

20 in stock

SKU: 109-183-00 Категории: ,

Отворањето со рачките на Brucart отворачот е најмудриот и најоригинален изум за отворање вино. Овозможува да се извлече тапата
без напор. Има степени кои контролираат колку длабоко да навлезе спиралата.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, BRUCART TITAN”

Your email address will not be published. Required fields are marked *