PULLTEX, CHAMPAGNE COOLER SET

1.250 ден

5 in stock

SKU: 109-634-00 Категории: ,

Комплетот од Pulltex се состои од дводелен ладилник за шампањ (покривка и единица за ладење), отворач за шишиња и затворач за шишиња.

Со ставање на отстранливиот дел за ладење во замрзнувачот помеѓу употребите, тој секогаш ќе биде подготвен за употреба и на тој начин ќе ја одржува температурата подготвена за сервирање додека уживате во добра чаша со меурчиња.

Ако, од друга страна, не можете да го испиете целото шише одеднаш, испорачаниот затворач за шише ќе се затвори цврсто околу шишето кога ќе се заврти на своето место и можете да го чувате вашето шише.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, CHAMPAGNE COOLER SET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *