PULLTEX, CLASSIC COLOUR BLACK

720 ден

ОТВАРАЧ ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

6 in stock

SKU: 109-131-00 Категории: ,

Двојната рачка на „PULLTAP“ го револуционеризираше отворањето на виното. Овозможува влечење на тапите без напор во два чекори без да ги скршите или оштетите. Овој модел е широко користен од професионалци во барови и ресторани.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, CLASSIC COLOUR BLACK”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *