PULLTEX, CLASSIC COLOUR PURPLE

720 ден

ОТВОРАЧ ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

28 in stock

SKU: 109-134-00 Категории: ,

Двоjната рачка на „PULLTAP“ го револуционеризираше отворањето на виното. Овозможува влечење на тапите без напор во два чекори без да ги скршите или оштетите. Овој модел е широко користен од професионалци во барови и ресторани.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, CLASSIC COLOUR PURPLE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *