PULLTEX, CLASSIC COLOUR RED

720 ден

ОТВОРАЧ ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

24 in stock

SKU: 109-133-00 Категории: ,

Двојната рачка на „PULLTAP“ го револуционеризираше отворањето на виното. Овозможува влечење на тапите без напор во два чекори без да ги скршите или оштетите. Овој модел е широко користен од професионалци во барови и ресторани.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, CLASSIC COLOUR RED”

Your email address will not be published. Required fields are marked *