PULLTEX, PULLTAP’S CLASSIC ROSE GOLD

1.100 ден

ОТВОРАЧ ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

45 in stock

SKU: 109-143-00 Категории: ,

Двоjната рачка на „PULLTAP“ го револуционeризираше отворањето на виното. Овозможува влечење на тапите без напор во два чекори без да ги скршите или оштетите. Овој модел е широко користен од професионалци во барови и ресторани.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PULLTAP’S CLASSIC ROSE GOLD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *