PULLTEX, CLASSIC SWAROVSKY 26 PCS

2.000 ден

ОТВОРАЧ ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

17 in stock

SKU: 109-151-00 Категории: ,

Отворачот Pulltap’s Classic Crystal со двојна рачка го револуционеризираше вадењето на тапа од виното. Овозможува влечењето на тапите да биде без напор во два чекора без да ги скршите или оштетите. Украсени со Кристали од Сваровски® за поелегантен финиш.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, CLASSIC SWAROVSKY 26 PCS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *