PULLTEX, CLASSIC SWAROVSKY RAINBOW

2.900 ден

ОТВОРАЧ ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

17 in stock

SKU: 109-152-00 Категории: ,

Отворачот The Pulltap’s Classic Crystal со двојна рачка го револуционеризираше отворањето на виното. Овозможува влечењето на тапите да биде без напор во два чекора без да ги скршите или оштетите. Украсени со Кристали од Сваровски® за поелегантен финиш.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, CLASSIC SWAROVSKY RAINBOW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *