PULLTEX, CLASSIC SWAROVSKY 6 PCS

2.400 ден

ОТВОРАЧ ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

36 in stock

SKU: 109-150-00 Категории: ,

Pulltap’s Classic Crystal со двојни рачки го револуционеризираше вадењето на тапа од виното. Овозможува влечење на тапите без напор во два чекори без да ги скршите или оштетите. Украсени со Кристали од Сваровски® за поелегантен финиш.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, CLASSIC SWAROVSKY 6 PCS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *