PULLTEX, CLICKCUT ROSE GOLD

450 ден

OТВОРАЧ ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

35 in stock

SKU: 109-122-00 Категории: ,

Отварачот ClickCut е награден со 1-вa награда на натпреварот за отворачи на Gervery-Chambertin во Франција. Неговата двојна рачка овозможува да се извлечат тапите без напор во два чекори, без да се скршат или оштетуваат на целосно вертикален начин.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, CLICKCUT ROSE GOLD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *