PULLTEX, COCKTAIL CRUSHER INOX

480 ден

Out of stock

Гмечило за коктели од не’рѓосувачки челик е нешто што мора да го имате за гмечење на цитрусните овошја, билки и други состојки во коктелите кои апсолутно изобилуваат со вкусови.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, COCKTAIL CRUSHER INOX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *