PULLTEX, COCKTAIL GIN TONIC & SPRITZ SET

1.580 ден

СЕТ ОД 5 ПАРЧИЊА. ЦЕНА ЗА СЕТ.

17 in stock

Комплетен сет за коктели со 5 парчиња не’рѓосувачки челик, кој се состои од сите потребни делови за да се подготви вкусен коктел: метар, штипка, цедалка, лажица и отворач. Вклучена е и книга со рецепти за коктел.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, COCKTAIL GIN TONIC & SPRITZ SET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *