PULLTEX, COCKTAIL SET 3 PCS STR-SHK-JIG

1.650 ден

СЕТ ОД 3 ПАРЧИЊА, ЦЕНА НА СЕТ.

7 in stock

Основен сет за коктели со 3 парчиња од не’рѓосувачки челик, ги содржи основните алатки за подготовка на вкусен коктел: жигер, цедалка и шејкер.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, COCKTAIL SET 3 PCS STR-SHK-JIG”

Your email address will not be published. Required fields are marked *