RIEDEL MICROFIBRE CLEANING CLOTH

700 ден

SKU: 632868010077 Категорија:

Оваа Riedel (Ридл) Microfiber крпа од кристално платно е специфично направена од бела ткаенина без присуство на платнени влакна, кои обично остануваат на чашите при бришење; со логото на Ридл поставена во аголот, Ридел Microfiber кристалната крпа е извезена на рабовите со убава, богата, боја на бургурнди вино. Оваа крпа  може да се примени сува или мокра, лесно овозможува да се избегне неуредното оставање отпечатоци, додека го сушите вашиот комплет на вински чаши, како и заштита на Вашите раце. Исто така, ги отстранува маснотиите и суши во исто време.

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL MICROFIBRE CLEANING CLOTH”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *