PULLTEX, COCKTAIL SHAKER INOX

730 ден

13 in stock

Шејкерот за коктели претставува уред кој се користи за мешање на пијалоци со тресење.Кога се става мраз во шејкерот се дозволува побрзо ладење на пијалокот пред самото сервирање.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, COCKTAIL SHAKER INOX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *