PULLTEX, CORDOBA BONE HANDLE

2.750 ден

ОТВОРАЧ ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

18 in stock

SKU: 109-171-00 Категории: ,

Двојните рачки на отворачот Толедо и Кордоба го револуционеризираат отворањето на виното. Овозможува да се извлечат тапите на два чекори без напор, без да се скршат или оштетуваат. Рачно изработена завршница со природни дрвени и коскени вметнувања.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, CORDOBA BONE HANDLE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *