PULLTEX, DECANTER CLEANER

380 ден

21 in stock

SKU: 109-401-00 Категории: ,

Флексибилна четка, изработена од апосорбирачки материјал, која стигнува до дното и сите агли на стаклото или декантерот за да ги отстрани нечистотиите или трагите од вода на дното. Безбедно за миење во машина за садови.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, DECANTER CLEANER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *