PULLTEX, GLASS CLEANER

360 ден

ЕДЕН ЧИСТАЧ ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

13 in stock

SKU: 109-403-00 Категории: ,

Флексибилна четка изработена од апсорбентен материјал кој достигнува до дното и сите агли на чашата или декантерот и кој ги отстранува нечистотиите или трагите од вода на дното. Безбедно за миење во машина за садови.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, GLASS CLEANER”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *