PULLTEX, PULLTAP’S CLASSIC CHROME

980 ден

35 in stock

SKU: 109-140-00 Категории: ,

Класичниот отварач на Pulltap ќе ви овозможи да ги отворите вашите шишиња без напор и со целосна безбедност!
Купете Pulltex и бидете сигурни дека нема да погрешите!

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PULLTAP’S CLASSIC CHROME”

Your email address will not be published. Required fields are marked *