PULLTEX, PWC CHAMPAGNE COOLER BAG BLAC

450 ден

8 in stock

SKU: 109-611-00 Категории: ,

Користењето на оваа торба за ладење го чува шишето на идеална температура за време на вашиот оброк.
Чувајте ја во фрижидер за да биде спремна за користење кога ќе ви биде потребна.
Во самиот ладилник има и гел за ладење и изолационен материјал кој спречува ширење на топлина од надворешноста на торбата.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC CHAMPAGNE COOLER BAG BLAC”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *