PULLTEX, PWC COOLER BAG TO GO 1 BOTTLE

590 ден

6 in stock

SKU: 109-618-00 Категории: ,

Торбите за ладење се користат за ладење на шишето пред сервирање или негово зачувување на идеална температура за време на оброкот. Чувајте ја во фрижидер за да биде спремна кога ќе ви затреба. Новите Пултекс торби за ладење ја комбинираат ефикасноста на регуларните Пултекс ладилници со новите естетски трендови. Покриена е со високко резистентен материјал кој ја прави да изгледа елегантно и во мода, додека внатрешниот дел на ладилникот е покриен со црн најлон. Внатре во кулерот има “гел за ладење” и изолационен материјал кој го спречува ширењето на топлина од надворешноста на торбата. Торбата е затворена со сигурносна врвка во горниот дел која има двојна функција да спречи шишето, како и ладното да излезат од неа.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC COOLER BAG TO GO 1 BOTTLE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *