PULLTEX, PWC DECANTER DRIP COLLAR

310 ден

35 in stock

Oколувратникот кој спречува капење за декантери е изработен од апсорбирачка црна лента која се завиткува околу вратот на декантерот и има две прилагодливи магнети поставени на двата краја за затворање и за адаптација на секаков тип на декантер

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC DECANTER DRIP COLLAR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *