PULLTEX, PWC ICE BUCKET BLACK

1.150 ден

20 in stock

SKU: 107-636-00 Категории: ,

Киблите за мраз Pulltex се изработени од материјал отпорен на удар, кој не се менува со промена на температурата. Двокреветните рачки, заедно со нивниот елегантен и иновативен дизајн ги прават лесни за транспорт и празнење.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC ICE BUCKET BLACK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *