PULLTEX, PWC ICE BUCKET EBONY

1.450 ден 1.232 ден

6 in stock

Киблите за мраз Pulltex се изработени од материјал отпорен на удар, кој не се менува со промена на температурата. Двостраните рачки, заедно со нивниот елегантен и иновативен дизајн ги прават лесни за транспорт и празнење.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC ICE BUCKET EBONY”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *