PULLTEX, PWC ICE BUCKET GOLD

1.200 ден

20 in stock

SKU: 107-629-00 Категории: ,

Киблите за мраз Pulltex се изработени од материјал отпорен на удар, кој не се менува со промена на температурата. Две странични рачки, заедно со нивниот елегантен и иновативен дизајн ги прави лесни за транспорт и празнење.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC ICE BUCKET GOLD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *