PULLTEX, PWC ICE BUCKET LEMON

860 ден

Out of stock

SKU: 107-633-00 Категории: ,

Киблите за мраз Pulltex се изработени од материјал отпорен на удар, кој не се менува со промена на температурата. Двете странични рачки, заедно со нивниот елегантен и иновативен дизајн, ги прави лесни за транспорт и празнење.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC ICE BUCKET LEMON”

Your email address will not be published. Required fields are marked *