PULLTEX, PWC ICE BUCKET TRANSLUCID

880 ден

5 in stock

Киблите за мраз Pulltex се изработени од материјал отпорен на удар, кој не се менува со промена на температурата. Двете странични рачки, заедно со нивниот елегантен и иновативен дизајн, ги прават лесни за транспорт и празнење.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC ICE BUCKET TRANSLUCID”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *