PULLTEX, PWC MAGNUM COOLER BAG GRIS

690 ден

7 in stock

SKU: 109-617-00 Категории: ,

Торба за ладење специјално дизајнирана за поголем тип – Магнум (1.5L). Чувајте ја во фрижидер за да биде спремна кога ќе ви затреба. Новите Пултекс торби за ладење ја комбинираат ефикасноста на регуларните Пултекс ладилници со новите естетски трендови. Покриена е со високо резистентен материјал кој прави да изгледа елегантно и во мода, додека во внатрешниот дел од ладилникот има “гел за ладење” и изолационен материјал кој го спречува ширењето на топлина од надворешноста на торбата. Торбата е затворена со безбедносна врвка во горниот дел која има двојна функција, а тоа е да спречи шишето, како и ладното да излезе од торбата.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC MAGNUM COOLER BAG GRIS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *