PULLTEX, PWC SILICONE WINE STOPPERS

360 ден

20 in stock

SKU: 109-503-00 Категории: ,

Силиконска затка. Лесно се отвора со повлекување и се затвора со туркање.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC SILICONE WINE STOPPERS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *