PULLTEX, WINE SAVER MONZA

1.000 ден

8 in stock

Зачувувачот на виното го вади воздухот од шишето, зачувувајќи го виното неколку дена и може потоа да се користи како стопер.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, WINE SAVER MONZA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *