PULLTEX, WINE SAVER

950 ден

10 in stock

Зачувувачот на вино го вади воздухот од шишето, зачувувајќи го виното неколку дена и може потоа да се користи како стопер.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, WINE SAVER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *