PWC CELABRATION SET GOLD

1.800 ден

7 in stock

SKU: 107-598-00 Категории: ,

Отворач. Двојнa рачка што може да се повлече, овозможува извлекување на тапи без напор во два чекори. Зачувувачот на вино го вади воздухот од шишето, зачувувајќи го виното свежо неколку денови, користејќи се како затка. Отворачот и капакот за шампањ го олеснуваат извлекувањето на плута од шампањ со мал ризик и напор. Дејствува како затка откако шишето е отворено.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PWC CELABRATION SET GOLD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *