RIDEL, RUM & COKE GLASS

1.500 ден

ЧЕТИРИ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

6 in stock

SKU: 9006206320646 Категорија:

Чашата за рум и кока кола е инспирирана од облиците на оригиналното шише Кока-Кола и го збогатува вкусот на овој култен пијалок. Обликувана по принцип на обиди и грешки од страна на панел експерти во индустријата и љубители на „Кока-кола“, стаклото ги доловува различните зачини, аромата и вкусот на Кока-Кола за да создадете сензорно искуство за вашиот омилен коктел Рум и Кока кола. Овој пакет содржи четири чаши. Машински производени и безбедна за машинско миење.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIDEL, RUM & COKE GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *