RIEDEL BLACK TIE BLISS DECANTER RED

4.500 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

SKU: 9006206816408 Категории: ,

Име: Black Tie Bliss

Број: 2009/03

Година: 2010

Висина: 365 mm, 14-3/8 “

Волумен: 1210 ccm, 42-5/8 oz

Цена: Ексклузивна

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL BLACK TIE BLISS DECANTER RED”

Your email address will not be published. Required fields are marked *