RIEDEL BLACK TIE BLISS DECANTER

4.600 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

2 на залиха

SKU: 9006206815890 Категории: ,

Рачно изработен, фин кристален декантер со црн акцент. Капацитетот е 1,24 литри и висината е 35.56 цм. Волуменот – 1210.0 ццм.
Секое парче е уникатно и рачно изработено со црн акцент.
Сите рачно изработени артикли се изработени во Европската Економска Заедница.
Рачното миење е задолжително.

Дополнителни Информации

Type:

Критики

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL BLACK TIE BLISS DECANTER”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *