RIEDEL BLACK TIE SMILE STRIPE PINK DECANTER

3.320 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Колекција: Vinum XL
Препорачуваме за: Cabernet Sauvignon
Број: 6416/00
Година: 2008
Висина: 265 mm, 10-1/2″
Волумен: 960 ccm, 33-7/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL BLACK TIE SMILE STRIPE PINK DECANTER”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *